Beredskapsteam FK Fosen
13. mars 2020

Hei,

Denne informasjon gis herved til klubbens medlemmer for å unngå misforståelser tilknyttet et foretak Fotballklubben Fosen (FK Fosen) ikke drifter, eller har noe ansvar for.

Foretaket ved Navn «FOSEN EKSTRA» er ikke en aktivitet som drives av klubben. FK Fosen får fortsatt forespørsler om denne aktivetet, hvor vi nå finner det hensiktsmessig å orientere om at dette ikke er i regi vår klubb dersom det refereres til klubber og deltakelse.

Etter forespørsel informerer vi om at spillere tilknyttet FK Fosen ikke vil få dekket kostnader for deltakelse hos FOSEN EKSTRA. Spillere som ønsker deltakelse på dette foretak er ikke forsikret gjennom eget medlemskap i FK Fosen, da de ikke representerer egen klubb.

FK Fosen har ingen tilknytning til foretaket hvor vi henviser til offentlig informasjon registert om FOSEN EKSTRA. Dette finner dere vedlagt på denne link: https://w2.brreg.no/enhet/sok/detalj.jsp?orgnr=919912375

 

Mvh

Styret FK Fosen