Tid for medlemsavgift til FK Fosen

Til topps i Vanvik Indoor Cup 3-4 Mars
5. mars 2018
Treningsavgift FK Fosen 2018, frist 20.05.18
7. mai 2018

Husk Betal medlemsavgift FK Fosen
2018

Medlemskontigent er på 100.- pr år, og er separert fra Treningsavgiften som fastsettes etter Årsmøtet 15.Mars 2018. Ditt medlemskap tilfører også klubben økonomi som nyttes til å tilby sportslige tilbud for hele familien.  Medlemsavgiften er tilknyttet ditt medlemskap i klubben FK Fosen og kan tegnes for store og små. Ditt medlemskap gir også noen fordeler som f.eks;

  • Stemmeberettiget på Årsmøtet som er klubbens høyeste organ
  • Rabatterte varer tilknyttet kjøp av produkter klubben har avtaler med (O.I Jensen)
  • Tilgang til Fosenhallen sin fotballbane for barn og unge (under 19 år)

Forut for Årsmøtet som er satt den 15. april så må alle som ønsker å ha rettighet til avgi sin stemme være registrert medlemmer i FK Fosen.  Klubbens spillere og foresatte gis familie moderasjon. Dersom der er flere en 4 personer i husstanden som ønsker medlemskap til FK Fosen er Familiemedlemskap på 400.- å anbefale. Dette medlemskap gjelder kun barn/ungdom og foresatt i husstanden. Familie medlemskap er ment for den nære familie og ikke hele slekten.
Husk og skriv egen navn på medlemmer i husstanden når innbetaling foretas:

NETTBANK

‘TIL KONTO: 4295.21.31804, merkes med «Medlemskap FKF; Ola Norman, Kari Norman, etc..»

VIPPS

  1. SØK opp Fotballklubben Fosen, eller #106862.
  2. Trykk på Meny (ikke fyll inn beløp selv)
  3. Gå ned til MEDLEMSAVGIFT FK FOSEN
  4. Velg enten «Medlemsavgift enkeltperson» og antall eller «Medlems avgift familie»
  5. VIKTIG: Skriv inn i kommentar feltet «Medlemskap FKF deretter Fornavn, Etternavn og årstall» på spillere. eks «Medlemskap FKF Ola Normann (02), Kari Normann (04)

BETALINGSFRIST Betales innen 14. Mars dersom stemmeberettiget til Årsmøtet. Seneste innbetaling er 1. April 2018.