UTSATT !! Runde 5 Senior FK Fosen – Byåsen, 19. mai på Oksvoll stadion

Styret FK Fosen 2019
11. april 2019
Tine Fotballskole
14. mai 2019

SENIOR FK FOSEN - BYÅSEN Grafisk: M. Ulleberg

UTSATT!!!!

RUNDE 5, Senior – 6.div 

Ordinært oppsatt FK Fosen – Byåsen, kl 15:00 søndag 19. mai på Oksvoll stadion er utsatt til senere dato, da motstander har bedt om dette grunnet logistikk av laget. Ikke kamp den 19. Mai 

RUNDE 4

FK Fosen – Flerkulturelt 

Etter å ha spilt uavgjort 1-1 mot Vanvik 2 den 6. mai, stod senior gutta fortsatt ubeseiret. Søndag 12. mai spilte laget borte på Lade kunstgress, hvor kampens spillermål kom ved Espen Sandnes i det 35` og 69` minutt. Gutta dro hjem med seier 1-2 i lomma, og 3 poeng i potten. 

 

RUNDE 3

FK Fosen, A-lag møter Vanvik 2 på Stadsbygd Kunstgress

Etter en god seriestart i runde en mot Astor 2 dro gutta hjem 2. påskedag med uavgjort 4-4 fra bortekampen på Dalgård. Lørdag 5 Mai var det duket for runde to og åpningskamp på Marienborg stadion, hvor laget tok imot gjestene fra Utleira. Etter 2 x 45, min stod resultatet 3-3 og karene er fortsatt ubeseiret i årets sesong . Mandag 6 mai møter FK Fosen Vanvik 2 Kl 20:00 på Stadsbygd Kunstgress. Vi ønsker karene lykke til. 

RUNDE 2

FK Fosen, A-lag på Marienborg Stadion, Lørdag 4.mai KL 14:30

Etter en god seriestart dro gutta ved Senior hjem med uavgjort 4-4 fra bortekampen på Dalgård, hvor de 2. påskedag gjestet Astor 2. Lørdag 5 Mai kl 14:30 er det duket for åpningskamp på Marienborg stadion hvor vi tar godt imot gjestene fra Utleira. 

Klubbens A-lag ledes Trond Øvergård og Håvard Sandnes. Vi ønsker store og små velkommen til  Marienborg kl 14:30. Åpen Kiosk.

 

RUNDE 1

FK Fosen, A-lag ut i seriestart 2.påskedag. 

Etter en lang vinterperiode med hyppige treninger er seriestart endelig kommet til klubbens A-lag. Som en avsluttning på påsken 2019 åpnet gutta ved Senior med bortekamp på Dalgård, hvor de gjestet Astor 2.

Astor 2 og FK Fosen møtes i årets første kamp som gikk av stabelen 22. april kl 19:30. Klubbens A-lag ble ledet av Jarle Hopen, Håvard Sandnes og Trond Øvergård. Etter fullspildt tid dro karene hjem med uavgjort og 1 poeng i sekken. Vel gjennomført!

Kamptropp NFF/Trøndelag
Astor 2 – FK Fosen Menn, Avd 04

Foto: NFF/Trøndelag
https://www.fotball.no/fotballdata/lag/kamper/?fiksId=23571

Foto: Google Earth, Dalgård Kunstgress